به  مجتمع تجاری مجازی سه نیک مارکت خوش آمدید

سه نیک مارکت انتخاب مناسبی برای کسب و کار شما و تعامل کامل و دو طرفه با مشتریان شماست 

معرفی گروه تجارت الکترونیک سه نیک

گروه تجارت الکترونیک سه نیک در سال 1396 با اخذ مجوزهای قانونی تاسیس گردید.پس از تایید مراجع ذیصلاح در کشور واخذ “نماد اعتماد الکترونیک”و “نشان ملی ثبت  رسانه های دیجیتال “به عضویت انجمن صنفی کسب وکارهای اینترنتی نیز درآمد.

گروه تجارت الکترونیک سه نیک با نام تجاری (سه نیک مارکت )  در سال1396 با هدف فعالیت در حوزه توسعه تجارت الکترونیک تاسیس گردید و بزرگترین و کامل ترین پاساژ الکترونیکی در ایران را بر روی بستر اینترنت و تلفن های همراه راه اندازی نمود.

سه نیک مارکت یک بازار خرید و فروش گسترده آنلاین با تعداد زیادی فروشگاه در طیف های مختلف است که عملکرد آن مشابه یک مجتمع تجاری است. هر شخصی می تواند به راحتی در سه نیک مارکت فروشگاهی با نام و برند خود اجاره نموده و محصولات خود را عرضه نماید. سه نیک مارکت فروشنده ی هیچ کالایی نمی باشد و تنها واسطی امن میان فروشندگان و خریداران است.

راه اندازی سریع، راحت و بدون صرف هزینه فروشگاه اینترنتی، بی نیازی از صرف زمان برای جذب مشتری، ارائه کالا به طیف گسترده ای از مشتریان، ارائه آسان خدمات فروشگاهی، درگیر نبودن با طراحی و پشتیبانی از فروشگاه آنلاین، مدیریت کامل فروشنده بر فروشگاه خود، برخی از مزیت های سه نیک مارکت برای فروشندگان می باشد.

در طرف دیگر حضور راحت و سریع در بازار اینترنتی ، تنوع و گستردگی زیاد فروشگاه ها و کالاها در شاخه های مختلف، دستیابی به اطلاعات در مورد کالا، انتخاب و مقایسه در طیف وسیع تری از فروشگاه ها و کالاها، خرید امن و آسان از مزیت های سه نیک مارکت برای خریداران می باشد.

ما افراد مسئولیت پذیری هستیم

مسئوليت

ما به کارمان علاقه مند هستیم

خلاقیت

ما ثابت شده ایم

کیفیت

ایده اصلی آغاز فعالیت گروه براساس سه اصل زیر بنا شده است:

  • حذف واسطه ها در توزیع کالاها و خدمات منجر به افزایش کارایی ومطلوبیت مصرف کنندگان می شود.
  • استفاده از اینترنت وفضای مجازی برای خرید کالاها ، خدمات و خرید و فروش محصولات را ساده تر می کند. انرژی وزمان کمتری صرف می شود.
  • افزایش اطلاعات مصرف کنندگان از کالاها،تولیدکنندگان، خدمات دهندگان ضریب رقابتی بودن فعالیت ها را افزایش می دهد و منجر به ارتقاء کارایی می گردد.

بر اساس این سه اصل،گروه بستری در اینترنت وقابل استفاده برروی گوشی تلفن همراه  آماده کرده است که ویژگی های زیر را دارد:

  • نرم افزار دارای محیطی آسان و کاربر پسند است.
  • خرید کالاها وخدمات وپرداخت قیمت آن آسان ، امن و قابل برنامه ریزی می باشد.
  • مبادلات قابل پیگیری ، مطمئن و سریع صورت می پذیرد. عرضه وتقاضای کالاها و خدمات در حداکثر کارایی صورت می پذیرد.

این گروه با بهره گیری ازدانش وتجربه های افرادی کاردان ومتعهد فضایی قابل اطمینان برای عرضه کنندگان وتقاضاکنندگان فراهم آورده است.

انجمن صنفی کسب وکار اینترنتی”پیگیر حقوق مربوط به کسب وکارهای اینترنتی،   توسعه خرید اینترنتی و ایجاد تسهیلات در مبادلات اینترنتی است.دستیابی به نماد این انجمن،مهرتاییدی بر حفظ حقوق ومنافع مشروع وقانونی اشخاص است.

ما برای کمک به مشاغل شما اینجا هستیم

همین الان فروشگاه خود را در سه نیک مارکت اجاره کنید

0
سال فعالیت
0+
اشتغالزایی
0
استان ها
0k
رضایت مشتری