به مرکز مغازه داران سه نیک مارکت خوش آمدید

در کمتر از یک دقیقه به جمع بزرگ مغازه داران مجتمع تجاری مجازی سه نیک مارکت بپیوندید . فروشگاهتونو اجاره کنید و کلیدشو تحویل بگیرید و راه اندازی کنید

چرا در مجتمع تجاری سه نیک مارکت مغازه اجاره کنم؟

فروشگاه‌های فیزیکی محدودیت‌هایی را به صاحبان کسب‌و‌کارها تحمیل می‌کنند که محدودیت مخاطبان و مشتریان یکی از آن‌ها است. هر کسب و کار فیزیکی طیف بخصوصی از مشتریان را هدف قرار می‌دهد اما ممکن است فروشگاه‌ های فیزیکی نتوانند مشتریان بالقوه‌ی خود را در نقاط مختلف کشور پیدا کنند. تبلیغات گسترده‌ی آنلاین و امکان خرید اینترنتی به گروه‌های مختلف، امکان می‌دهند کالای مورد نظر یک فروشنده را ببینند و در صورت نیاز آن را خریداری کنند. به این شکل فروش آنلاین برای بسیاری از تجارت‌ها نوعی توسعه‌ی بازار به حساب می‌‎آید.

تقریبا اغلب فروشگاه‌های فیزیکی در روزها و ساعات مشخصی از هفته فعال هستند. اما در مجتمع تجاری مجازی سه نیک مارکت هیچ نوع محدودیت زمانی وجود ندارد. هر وقت که بخواهید می‌توانید اطلاعات مربوط به محصولات مختلف را مطالعه کنید و هر وقت اراده کنید قادر خواهید بود از این فروشگاه‌ها خرید کنید. نکته‌ی دیگر اینجاست که برای هر اقدامی در فروشگاه فیزیکی، خودتان یا فروشنده‌هایی به نمایندگی از شما باید در فروشگاه حاضر شوند. این در حالی است که در مجتمع تجاری مجازی سه نیک مارکت می‌توانید از هر نقطه‌ای از جهان که به اینترنت دسترسی داشته باشید به ویرایش مطالب درون فروشگاه خود بپردازید. به این شکل هر ساعت و هر روز از هفته در هر نقطه‌ی جغرافیایی می‌توانید کالا بفروشید و اطلاعات مربوط به کسب‌و‌کارتان را بررسی کنید.

بسیاری از کسب‌و‌کارهای فیزیکی نیازمند هزینه‌های اولیه‌ی سنگین هستند. در چنین تجارتی باید هزینه‌های زیادی بابت محل فیزیکی خاصی که از آن استفاده می‌کنید بپردازید. در کنار هزینه‌های مرتبط با اجاره یا خرید ملک باید هزینه‌هایی را هم صرف تسهیلات رفاهی کنید. اما در مجتمع تجاری مجازی سه نیک مارکت می‌توانید تا حد قابل‌توجهی هزینه‌های مربوط به محل فروش را از سر راه‌تان بردارید و به سمت تجارتی پرسودتر حرکت کنید.

چرا باید در مجتمع تجاری مجازی سه نیک مارکت مغازه اجاره کنم؟

اجاره بهای ناچیز

با مبلغ بسیار اندک می توانید در مجتمع تجاری مجازی سه نیک مارکت صاحب فروشگاه شوید

پنل قدرتمند و ساده

با پنل کسب و کار سه نیک مارکت، فروشگاه خود را به صورت کامل و به آسانی مدیریت کنید.

عرضه نامحدود کالا

محصولات خود را بدون محدودیت و به هر تعداد در مجتمع تجاری مجازی سه نیک مارکت عرضه نمایید.

پشتیبانی 24 ساعته

در مجتمع تجاری مجازی سه نیک مارکت با پشتیبانی 24 ساعته همراه شما هستیم

فروش ۲۴ ساعته

فروش کالاهای شما در هر ساعت از شبانه روز بدون نیاز به استخدام نیرو

فروش در کل کشور

فروش محصـولات شما در سـراسـر کشـور بدون نیاز به ایجاد شعبه

امنیت بالا

حفاظت اطلاعات از حملات سایبری با گواهینامه‌ی SSL  و با خدمات امنیتی CDN

تسویه در کوتاهترین زمان

ﺗﺴﻮﯾﻪ سریع با فروشنده حداکثر ظرف 48 ساعت