در خانه می‌مانیم و کرونا را شکست می‌دهیم

     شیوع و همه گیری ویروس کرونا  تمام جهان را تحت تاثیر خود قرار داده است. تعطیلی مدارس و مراکز دانشگاهی و آموزشی، لغو اکثر سفرهای داخلی و بین‌ المللی، لغو تمامی رویدادهای فرهنگی، ورزشی و مذهبی، ایجاد قرنطینه خانگی در بسیاری از نقاط جهان و کاهش درآمد کسب‌ و کارها از مهمترین تاثیرات این ویروس خطرناک است. کادر درمان در سراسر کشور به طور شبانه روز برای مقابله با این ویروس و یافتن راهی برای درمان کرونا در تلاش هستند. اما این تلاش بی‌وقفه اگر با کمک مردم همراه نباشد نمی‌تواند نتیجه رضایت‌بخشی را به ارمغان بیاورد.

 خانه امن‌ترین مکان

     در حال حاضر متخصصان از خانه به عنوان امن‌ترین مکان برای پیشگیری از ابتلا به کرونا یاد می‌کنند. تاکنون تلاش‌ها برای یافت درمان و واکسن ویروس کووید ۱۹ بی‌نتیجه مانده است، بنابراین بهترین راه حل، جلوگیری از ابتلا به بیماری و شیوع آن است. توصیه پزشکان و کادر سلامت ماندن در خانه و محدود کردن روابط است. در بسیاری از نقاط جهان این استراتژی در حال اجراست و دولت‌ها با قرنطینه و وضع قوانین محدودیت‌های اجتماعی از ارتباطات غیر ضروری مردم جلوگیری می‌کنند. اکثر مردم جهان نیز با پیوستن به پویش «در خانه می‌مانیم» برای حفظ سلامتی و جان خود و عزیزا نشان، در خانه‌ های خود مانده‌اند تا هرچه زودتر از این بحران جهانی خلاصی یابند.

سه نیک مارکت در راستای رسالت اجتماعی خود، بر خود لازم دانست در جهت حفظ سلامتی جامعه از مردم بخواهد در خانه‌های خود بمانند و امور خود را به شکل آنلاین انجام دهند.

به همین منظور جهت کمک به تمام کسب و کارها و جلوگیری از تعطیلی آنها در زمان فعلی اقدام به تولید پلتفرم سه نیک مارکت نموده است . تمامی کسب و کارها می توانند با عضویت در این سامانه و ثبت و آنلاین نمودن کسب و کار خود از تعطیل شدن کسب و کار خود جلوگیری نموده و حتی در زمان قرنطینه و تعطیلی نیز به فروش خود حتی به صورت کشوری ادامه دهند.

جهت عضویت و ثبت کسب و کار خود اینجا را کلیک کنید

در نهایت امیدواریم با تلاش کادر درمان، همکاری همه جانبه مردم، رعایت نکات بهداشتی و دستورالعمل‌های ایمنی ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی و مهمتر از همه عدم خروج غیرضروری از خانه بتوانیم این ویروس را شکست دهیم.